Naujienos

Gruodžio 13 d. Gailestingumo durų atvėrimas Vilkaviškio vyskupijos šventovėse pradedant švęsti jubiliejinius Gailestingumo metus

Pradėdami švęsti jubiliejinius Gailestingumo metus ir atsiliepdami į popiežiaus Pranciškaus kvietimą išgyvenkime vis labiau gailestingumą savo kasdienybėje juk:

„ ... gailestingumo slėpinys nuolat apmąstytinas iš naujo. Jis yra džiaugsmo, giedrumo ir ramybės versmė. Jis yra mūsų išganymo sąlyga. Gailestingumas – šiuo žodžiu apreiškiamas Švenčiausiosios Trejybės slėpinys. Gailestingumas yra galutinis ir aukščiausias aktas, kuriuo Dievas mus pasitinka. Gailestingumas yra pamatinis įstatymas, glūdintis širdyje kiekvieno žmogaus, nuoširdžiai žvelgiančio į savo gyvenimo kelyje sutinkamų brolių bei seserų akis. Gailestingumas yra Dievą ir žmogų suvienijantis kelias, nes atveria širdį vilčiai, kad esame visada mylimi, nepaisant mūsų nuodėmingumo.“ (MV 2)

Guodžio 8-ąją, pradedant švęsti Gailestingumo jubiliejų, popiežius Pranciškus atvers Šv. Petro bazilikos Šventąsias duris.

Gruodžio 13-ąją, III Advento sekmadienį, Gailestingumo duris atversime Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje (9.30 val.) ir Vilkaviškio vyskupijos katedroje (12 val.).

Daugiau apie jubiliejinius Gailestingumo metus rasite: Gailestingumo jubiliejus

««« atgal